Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi történik ha a kötőhártya...

Mi történik ha a kötőhártya gyulladásos szememre (a munkám miatt nagyon fontos) kontaktlencsét veszek?

Figyelt kérdés
Ma reggel keltem úgy hogy nem volt összeragadva, de nagyon váladékos volt. Azóta orvos írt fel szemcseppet, és kamillateával is kenegetem. Tapasztalatból tudom, hogy teljesen hétfőre nem fog elmúlni, de a munkám miatt muszáj lenne kontaktlencsét felvenni. Lehet ebből komolyabb baj, vagy csak később fog elmúlni? Mi történik ha hétfőn 8 órán keresztül rajtam lesz a lencse?

2012. júl. 7. 14:56
 1/1 anonim ***** válasza:

a válasszal már elkéstem sajnos... de a szemed sokkal rosszabb állapotban lesz.. még jobban begyullad!! alig tudod majd kivenni... és esetlegesen meg is vakulhatsz!

majd írd privát üzenetet, hogy végül is mi lett veled! ne rakd be a lencsét, hagyd, hogy meggyógyuljon a szemed. utána pedig új lencsét használj!

2012. júl. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!