Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ajakherpesz elleni javaslatoka...

Ajakherpesz elleni javaslatokat tudnátok adni?

Figyelt kérdés
már nagyon idegesítő, amióta az eszemet tudom min. 3 havonta előjön, de most elszántam magam mindennel próbálkozok amit itthon találtam. kezdtem egy kis jegeléssel, majd arcszesszel átitattam, most sós vizet dörzsöltem bele fülpiszkálóval, 20 perc mulva következik a pálinka utána az ecet, és ezeket fogom ismételni 20 percenként. szeretnék tanácsot kérni további lehetséges gyógymódokra köszönöm szépen :)))

2012. júl. 11. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:

esetleg aloe vera krém? lehet nem használ, de nem is árt.

azt mondják sok mindenre jó :)

2012. júl. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem irány a Patika, ahol vény nélkül adnak Hevizos vagy Zovirax kenőcsöt! :)
2012. júl. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
sajnos nem használnak ezek a kenőcsök higyjétek el én már mindent próbáltam :)
2012. júl. 11. 20:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Fokhagyma nedvével kell bekenni, amikor érzed, hogy kezd előjönni. Kettéharapsz egy gerezdet és a nedves részével bekened. Hallottam azt is, hogy fogkrémet kent rá valaki, az is szárít, de azt nem próbáltam. Inkább a hagymát javaslom, ha van nálad.
2012. júl. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem van egy nagyon jó módszerem rá... sajnos nekem is 3 éve mindig kijön 1 évben 1x. Ha már érzed, hogy bizsereg és fájdogál akkor tegyél rá jeget. Nem kell sokáig ott tartanod de legalább 2-3 percig. Ez meggátolja a herpesz kifejlődését, szépen vissza fog húzódni már az elején.
2012. júl. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha folyton kiújuló herpeszed van, az immunrendszeredet kellene erősíteni. Szedjél nagy dózisban C vitamint, és B12 vitamint, 4-5 héten át, vagy írass fel Morgalin tablettát, abból szedjél 3x3 tabl.-át 10 napig. Menjél el góc vizsgálatra is.
2012. júl. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha sűrűn kiújul, orvos ír rá antivirális gyógyszerkúrát.
2012. júl. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!