Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Egy koncerten egyik barátom...

Egy koncerten egyik barátom elfogadott egy teljesen bontatlan üveg üdítőt egy ismeretlentől, és én is ittam belőle. Lehetséges hogy elkaptam valamilyen betegséget? Ha igen, milyet?

Figyelt kérdés
2009. júl. 12. 15:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Mert van valami panaszod, vagy csak félsz?

Ha bontatlan volt, akkor nem hiszem.

2009. júl. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%
Epstein-Barr-t simán, de 99%, hogy eleve megvolt neked. De a barátodtól, ha bontatlan akkor olyan, mintha a boltban vetted volna. Egyszer rosszul lettem és kaptam vizet olyat amibe beleittak már, de kismama volt a csaj meg biológus és az volt a sztereotípiám, hogy annyira nem lehet komoly baja.
2009. júl. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
58%

Ekkora baromságot.

Én már halott lennék, vagy legalábbis súlyosbeteg, ha ilyenek lennének. Rendszeresen fölisszuk az pulton, asztalnál hagyott koktélokat, söröket, amikből jó ha egy kortyot ivott az illető.

Már vagy 7 éve folytatjuk ezt a gyakorlatot spórolási megfontolásokból és még egyik ismerősömnek sincs semmiyen panasza a másnaposságon kívűl. :S

Most vagy iszonyat szerencsénk volt, vagy eszméletlen erejű immunrendszerrel rendelkezünk. :D

2009. júl. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Alkohol semlegesít, egy csomó fertőzést el lehet így kapni lehet, majd később jön ki a tünete. De nekem elég punk vagy hippi, meginni mások ott hagyot italát.
2009. júl. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Hallottam már olyan rémhíreket, hogy fecskendővel juttatott valaki kórokozókat vagy kábítószert ilyen üvegekbe.. Nincsenek panaszaim, csak félek, hogy később jelentkezik esetleg valamilyen probléma.
2009. júl. 12. 16:16
 6/20 anonim ***** válasza:
59%
Én nem fogadnék el idegentől felbontott üdítőt, mert akár drogot is bele tehetett. Ez az egyik módszer h rászoktassanak valakit. Ezért nem szabad saját üdítőt sem letenni nyilvános helyeken, szórakozó helyeken, mert az ilyen lehetőséget keresik azok a bizonyos emberek, akik korábban, de lehet még ma is néhányan személyes rábeszéléssl próbálkoztak a szórakozóhelyeken.
2009. júl. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem tudtam, hogy idegentől kapta az üdítőt, csak később mondta meg, miután én is ittam belőle.. Ha tudtam volna, biztosan nem iszom bele..: /
2009. júl. 12. 16:53
 8/20 anonim ***** válasza:
Idegen nem tesz bele drogot, úgy, hogy utána eltűnik. Akkor szoktak drogot tenni bele, ha leakarnak offolni és megerőszakolni. Rászoktatni így nem szoktak.
2009. júl. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
A boltba is rakhatnak drogot, vagy mérget így az üvegbe.
2009. júl. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Az Epsein-Barr nem ilyen egyszerű.
2009. júl. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!