Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Egy koncerten egyik barátom...

Egy koncerten egyik barátom elfogadott egy teljesen bontatlan üveg üdítőt egy ismeretlentől, és én is ittam belőle. Lehetséges hogy elkaptam valamilyen betegséget? Ha igen, milyet?

Figyelt kérdés
2009. júl. 12. 15:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
48%

Igen, én hippinek vallom magam és immár 40edik évem felé közeledem... Eddig makkegészségnek örvendek, de érzem, h lappang bennem a 10 évvel korábban elkövetett dévajkodások betegsége. XD

Akkoriban még nem volt annyira elterjedt a drog... Örültünk, ha felhajtottuk a megfelelő embert. :D

Manapság én sem lennék ennyire gyanakvásmentes, de egy szinte tele pohárkának ingyé és elhagyatottan biztos nem tudnék ellenállni. :P

2009. júl. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Epstein Barr nyállal terjed, és az emberiség 95%-a fertőzött.
2009. júl. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a hippiket is meg a punkokat, is de én nem merek idegenek poharából inni.
2009. júl. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

17:17!

Úúúú! És ennek az ez enstein bajának mik a tünetei?!

2009. júl. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Érdekes a férjem Epstein-Barr miatt volt kórházba és 3 hónapig beteg. Nem vagyok benne biztos, hogy 95% az emberiségnek beteg lenne.
2009. júl. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Az Epsein-Barr-ra keress rá a google-ban. De a lényeg, hogy semmilyen antibiotikumot nem szabad rá szedni, mert az a legjobb barátja és akkor tovább gyürüzik. Ez volt a férjemnél. Nem vették ezt időben észre és ment az antibiotikum meg a szteroid. A végén szívburok gyulladása lett és 500 ml víz volt a szívén. Utánna elhagytunk minden gyógyszert és láss csodát renbe jött, teljesen.
2009. júl. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ja és semmi köze nincs Einsteinhez
2009. júl. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ha, le van gyengülve a szervezeted, akkor okozhat gondot. Van aki herpesz miatt van kórházban. Biokémián tanultam az EBV-ről egyetemen.
2009. júl. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
uristen hányéves vagy :D:S? ha enyire félsz minek iszol bele ,és minek mész koncerte ? a másik az hogy eltelt 1-2 nap mátr nemtörténthet olyan... a kábitoszer is volt sztem érezted volna :D
2009. dec. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
amm ha szénsavas üditöbe tetek volna kábitoszert akk semmi komoly bajod nemtörténhet :D
2009. dec. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!