Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ismeri valaki a Sediflore-M...

Ismeri valaki a Sediflore-M kapszulát? A gyerekorvos ezt írta fel a 20 hónapos fiamnak szalmonellafertőzés miatt, de azt olvasom a betegtájékoztatóban, hogy 3 éves kortól adható. Ti adnátok neki?

Figyelt kérdés

2012. júl. 14. 16:04
 1/6 anonim válasza:
Nekem tavaly volt a kisfiam szalmonellás, de semmit nem kapott. Pont azt mondta a dokink is és az ÁNTSZ. Nem adnám neki szerintem, pedig az én fiam nagy méretekkel rendelkezett akkor is. Én csak természetes anyagokat adok neki. :)
2012. júl. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az infót, én sem adtam neki végülis.Remélem, hamar túl jutunk rajta,mert már 1 hete tart!Nálatok mennyi ideig tartott?
2012. júl. 17. 11:03
 3/6 anonim válasza:
A hasmenéses része az kb. 1 hét alatt lezajlott, láza csak 2-3 napig volt. Viszont negatív székletet 3-4 hét után produkált csak, és addig nem mehetett közösségbe sem. Nálatok ez hogy van? Bennünket nyilvántartásba vett az ANTSZ is, és nekünk is kellett székletmintát leadni, de mi negatívak voltunk, meg mindenki más is mindenhol. A Bálint akkor volt 15hós.
2012. júl. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nálunk most kezd minimalizálódni a hasmenés, láza az már nincs, de az is volt 1 hétig.:( Ma voltunk az ÁNTSZ-nél, kérdeztek ezt-azt, de nekünk nem kellett székletmintát leadni.A kisfiamnak majd hétfőn kell újra és majd meglátjuk, mi lesz, de én is hallottam, hogy elég sokáig is tarthat ez az állapot és az is lehet, hogy csak 2-3 hónap múlva lesz negatív az eredmény.
2012. júl. 19. 14:19
 5/6 anonim válasza:
Na van már negatív széklet? Én szorítok nektek.
2012. júl. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia!Egyenlőre még nem tudom a minta eredményét, nem vette fel a doki a telefont, hétfőn újra próbálom.Hál istennek a tünetek teljesen megszűntek, újra van étvágya is! :)
2012. aug. 4. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!