Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 3 napja elmondhatatlanul fáj...

3 napja elmondhatatlanul fáj a torkom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

voltam orvosnál,Cataflam V-t kaptam,azt mondta, hogy majd elmúlik,nem tud vele mit tenni mert vírus.Tegnap este óta nem volt lázam,de a torkom annyira fáj, hogy ha nem csinálok semmit akkor is meg tudnék őrülni a fájdalomtól,még a víz is csípi, nem hogy még egyek...Beszélni sem tudok,csak suttogni és minél előbb vissza kéne mennem dolgozni.Szopogattam már minden féle marhaságot,egyik se használ semmit.3nap után azért kellene már valaminek történnie,nem?

Tippek?



2012. júl. 20. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
mandulagyulladás? Én ilyenkor a fájdalomcsillapítót tömtem magamba, az enyhített rajta egy ideig.
2012. júl. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs mandulám...ÉS annyira nem akarom magam mérgezni,mert kb. óránként vehetném be a fájdalomcsillapítókat,mert a Cataflam is max egy órát hat...
2012. júl. 20. 11:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát én is azt mondom fájdalomcsillapító én aszpirint szoktam iylenkor de elmúlik az majd magától is esetleg C vitamin!
2012. júl. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyél mézet, és jó lesz!
2012. júl. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!