Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Gombóc érzés a torokban?!

Gombóc érzés a torokban?!

Figyelt kérdés

1-2 hete érzek gombócot a torkomban, hol nagyon erősen, hol kevésbé (helyzettől függően). Van mikor nem is érzem, máskor szinte megfolyt. Nyelési nehézségeim mondhatjuk nincsenek. Mivel pont a pajzsmirigy környékén érzem, gondoltam rá, hogy nem-e lehet az, viszont semmilyen más tünetet nem vettem észre. Okozhat csak pajzsmirigy-betegség ilyesmit? Ha nem akkor mi lehet ez?

Már nagyon zavar és nagyon ideges vagyok miatta!



2012. júl. 22. 00:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonló pár éve, nálam allergia okozta. Ugyan ez, semmilyen más tünet, csak a "gombóc". Tapintásra ugyan nem éreztem semmit, de néha alig kaptam levegőt.
2012. júl. 22. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
nekem is allergia miatt a diótól és mogyorótól amugy ha idegességtől lenne http://www.youtube.com/watch?v=boqs5ZVqukE 0:42 nél :D
2012. júl. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer egy táborban volt, de végig, 1héten át. A streesztől, izgalomtól volt :(
2012. júl. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tisztelt kérdező!


Lehet allergia is,de az estek nagy részében a stressz okozza.Hihetetlen de így van.nekem is volt,olyan volt mintha valami megakadt volna,nehezebben nyeltem és nehezebben vettem a levegőt.Amikor már egy hete tartott és majd megőrültem elmentem für orr gégészhez,hogy boztsan már torok rákom van.Megtükrözte a torkomat,és mondta hogy minden rendben teljesen egészséges.Ekkor megnyugodtam,egy két nap alatt a gombóc is megszűnt létezni. :-)

2012. júl. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ha már narancs nagyságú, akkor okozhat. Keress inkább pszichológust, vagy vegyél be valamilyen nyugtatót.
2015. szept. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!