Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Parlagfű allergia! Felkészülte...

Parlagfű allergia! Felkészültetek? :- (

Figyelt kérdés
Nekem még nincs tünetem,jövő héttől mondják a szezon kezdetét, de már előre félek.
2012. júl. 23. 20:06
1 2 3
 1/26 Antimod ***** válasza:

Én nem félek, jöjjön, aminek jönnie kell! :D

Eddig is kibírtam minden évben, most is ki fogom.

2012. júl. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Jajj ne is mondd... Én már próbáltam több készítményt...tavaly aerius -t szedtem,de az sem volt elég mert a torokkaparástól a az orrdogulásig minden volt , na meg a szemem.. De gondolom,ha allergiás vagy,ez mind neked is ismerős. Viszont idén januárban elkezdtem szedni a Mg b6-ot ,igaz nem erre a célre.Azonban,ha belegondolok,h az allergiának lelki eredetű háttere is van ,akkor már lehet ,h használ is rá.Meg most ,h visszagondolok,tavaly ilyenkor már voltak tünetek. Szóval én nagyon bízom benne hogy a magnézium készítmény segít,de legbelül félek ,h a nyaram utolsó részét szenvedve kell átélnem. És ha már allergia.. ez nem a kérdéshez tartozik,de nekem olyan idegesítő ,mikor egyes emberek azt állítják,h allergiásak és vesznek egy 500 ft.os gyógyszert' és mondják ,h bevált,és h mért nem probálim ki.... Fuhh némelyik nincs is tisztában azzal ,h az igazi Allergia milyen Tünetekkel jár . Meg azt ne mondja már senki , h erre a népbetegségre nincs gyógymód,manapság már majdnem mindenre van... Persze,az nagy visszaesést jelentene mert mégiscsak népbetegségről van szó..
2012. júl. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Tökéletes gyógyszerem van, ami nekem nagyon használ, úgyhogy jöjjön. Szeretettel várom.
2012. júl. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Nekem a tavalyi szezon volt a legrosszabb, éjszakánkénti köhögésekkel társult a szem, és orrviszketés, tüsszögés. Ez évben februártól részt vettem egy ún. terápián, amely immunerősítő is egyben, úgyhogy bizakodom, hogy ha elő is jön az allergiám, akkor is csak minimálisan.
2012. júl. 23. 21:28
 5/26 anonim ***** válasza:
21:23 leírnád,h mi a tökéletes gyógyszer?
2012. júl. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
22:24 Nagyon szívesen. Cetirzinnek hívják. Nekem ez vált be eddig a legjobban. Már több, mint 6 éve ezt szedem, és eddig semmi panasz.
2012. júl. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Értem. És te is olyan allergiás voltál, hogy még a levegővétel is nehézkes volt , szemviszketés stb? Mert ezek a vénynélküli gyógyszerek nekem nem használnak sajnos. Szerencsés vagy,hogy neked bevált!:)
2012. júl. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Ne is mondd. De szerencsére már nincsenek ilyen tünetek. Ezt is embere válogatja, hogy kinek mi használ.
2012. júl. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Ja, és ez vényköteles.
2012. júl. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
2 napja kijött allergiám...ismét...ma elmentem szaunázni, jó volt! De sajnos estére már megint duplája az orrom, szóval marad a gyógyszer. Azért holnapután megyek ismét szaunába...
2012. júl. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!