Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hosszú évek óta fáj A hasam...

Hosszú évek óta fáj A hasam jobb oldalt lent. Mitől lehet milyen betegség lehet az oka? ha összebújok a párommal az is nagyon fáj! Már alig tudom élvezni A szexet! Sok vizsgálaton voltam már de nem találtak semmit. Lehet petefészek rák vagy ciszta?

Figyelt kérdés
hova menjek hogy végre elmúljon?tuti hogy az orvosok valamit nem vesznek észre mert csak félvállról vesznek mindent!csak nehogy késő legyen!!!!!!!!:(
2012. júl. 26. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Tisztelt kérdező!


Annyit tudok tanácsolni,keressen egy jó maszek nőgyógyászt.Ehhez persze kissé megkell nyitni azt a pénztárcát,de hát mégis csak az egészségünkről van szó.Mondja el neki a panaszokat,és kérjen alapos kivizsgálást.

Tudom miről beszél amikor azt mondja ön szerint nem veszik észre.a kisfiam összecsúszott belekkel született,amit 4 hónapig nem vettünk észre,csak annyit hogy nagyon nehezen ment a kakilás,volt hogy 4-5 napig nem kakilt és ezmiatt 4-5 naponta ambulanciára rohangáltunk,hogy megkakiltassák.Amikor kérdeztem az orvosokat nem lehet hogy valami baja van azt mondták á dehogy hiszen a születés utáni hasi ultrahang nem muatott semmi problémát,azt felelték sok gyereknél vannak gondok a kakilással az első fél évben,főleg a fiúknál. Aztán elérkezett tavaly augusztus 14.-e és arra keltünk fel,hogy az akkor négy hónapos babánk tiszta láz,és megállás nélkül hányt.Nagyon rossz állapotban volt,nem akart mosolyogni,és erről tudtuk hogy nagy a baj(megállás nélkül vigyorog),és állandóan aludt.Bementünk vele házidokihoz,aki megvizsgálta,és mondta hogy valószínüleg valami gyomorrontást kapott,vagy valami egyszerű vírust,ha két napig nem változik a helyzet ad beutalót hasi ulrtahangra.Nyugodt szívvel haza küldött minket.De nem javult semmi miután hazaértünk.Állandóan aludt nem tudtuk felkelteni,próbáltam beleerőltetni egy kis folyadékot,de nem nagyon ment,rettenetesen meg voltam rémülve,és éreztem hogy itt valami komolyabb baj lesz.És akkor még nem is tudtuk,hogy a kisfiam akkor már az életéért küzdött.Este fürdetés után megpróbáltam belerakni egy kis tejcsit cumisüvegből,mert nem volt ereje szopizni,és ez volt a szerencsénk.Egy picit evett belőle,és a hirtelen bevitt kaja után rögtön bekakilt.Sosem kakilt már este,de most igen,és akkor mikor tisztába raktam észrevettem,hogy tiszta véres-zselés a kakija.Azonnal öltöztünk be az ambulanciára,ott már amikor meghallgatták a hasát,már láttam az orvoson hogy nagy a baj,soron kívüli azonnali ultrahang,és már közben hívták a sebész főorvost,hogy azonnali műtét lesz.Én már akkor nem nagyon voltam magamnál és csak fogtam a fiam,mentünk az ultrahangra,ahol egy idősebb hölgy volt aki megvizsgálta,és megtalálta a bajt.Fél órán belül már a műtőben volt az életem,és megmentették az életét.Az orvos elmondta,hogy összecsúszott belekkel született,ami eddig így meg úgy próbált dolgozni,de a mai napon feladta a munkát,ezért került ilyen állapotba a fiam,és már csak órái voltak vissza.Ma is csak arra gondolok,ha akkor nem erőltetem bele a tejcsit és nem kakilja össze magát,miután lefektettem reggelre már meghalt volna.Úgyhogy ne késlekedj te sem,sosem lehet tudni milyen nagy a baj,ha te érzed hogy valami nem stimmel,addig menj amíg meg nem találják az okát.


Sok sikert!

2012. júl. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szomorú tény,de igaza lehet az előttem lévőnek!

Ilyen a magyar orvoslás!(Tisztelet a kivételnek!)


Őszintén remélem,és kívánom,hogy minden rendben legyen! :)


Az elsőnek,pedig üzenem,nagyon tanulságos volt olvasni a válaszát!Azóta jól van a kisfiú?


:)


:-)

2012. júl. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen köszönjük jól van!Azóta semmi gond!Hála az égnek és a dokiknak akik akkor éjjel ügyeltek!


Az a baj hogy manapság már pénz kell ahhoz,hogy az embert ember számba vegyék a kórházakba.


A kérdezőnek üzenem,hogy jobboldali alhasi fájdalom lehet vakbélgyulladás is,vagy hugyhólyag gyulladás.

A vakbélgyulladással viszont nem szabad sokáig játszani,úgyhogy mihamarabb doki.Kérjél alapos kivizsgálást,JOGOD VAN HOZZÁ!Nem tagadhatják meg!

2012. júl. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!voltam nőgyógyásznál azt mondta húgyhólyag gyulladás.kliont kaptam meg egy antibiotikumot ami egy tasak por és 3 napig hat.félek hogy nem IS ez a bajom és nem IS érzem jól magam tőle.izomgyengeséget érzek holott mellékhatása szinte alig van a tájékoztatóban.
2012. aug. 3. 04:37
 5/6 anonim válasza:
Szia! Csak most bukkantam a kérdésedre. Lett valami eredmény? Nekem pár hete fáj, szúr a bal oldalon a hasam alja. De elviselhető. No-Spa-n élek :)
2013. jún. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Előző vagyok. IBS-re nem gondoltál?
2013. jún. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!