Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Most csináltam a műkörmömet...

Most csináltam a műkörmömet és a köröm alatti részen minden ujjamon apró hólyagszerű kiütések jelentek meg és iszonyúan viszket, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Mikor elkészültek a körmök( már régóta csinálom, de soha nem járt kiütéssel), másnapra tiszta kiütés lett a körömágy alatti része az ujjamnak, és iszonyúan viszket, hasonlít a szemölcsre is, de apró sok pici dudorodó pötty. ez mitől lehet? allergia? de eddig is ugyanezeket az uv termékeket használtam. mit csináljak vele?

2012. júl. 26. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
valószínű,hogy nem megfelelően készítetted elő. Fontos a fertőtlenítők,gombásodást megelőző anyagok használata.Ezek nélkül felelőtlenség csinálni.Én nem tudom mi lehet ez ,de vegyél rá valami krémet ,gyógyszert! És legközelebb alaposan dolgozz alá.
2012. júl. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
természetesen ezt mind megcsináltam, 2 éve körmözök már, soha senkinél nem fordult elő, ahhogy nálam sem
2012. júl. 27. 08:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Allergiának tűnik... Lehet, hogy mostanra telítődött a szervezeted, és azért most jött elő. De jobb lenne, ha körmös oldalakon írnád ki a kérdést.
2012. júl. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
apró hólyag, buborékszerű pöttyök, amiket ha kinyomnál víz jönne belőle?
2012. aug. 5. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló: igen olyanok...
2012. aug. 21. 21:18
 6/6 anonim válasza:
vagy gomba vagy allergia. fordulj orvoshoz minél hamarabb
2013. jan. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!