Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szálka a kezemben, veszélyes?

Szálka a kezemben, veszélyes?

Figyelt kérdés

Sziasztok, tegnap bulizni voltam, és egy kicsit berúgtam...

Reggel mikor megébredtem azt láttam hogy 2 tüske/szálka van a kezemben... Egyiket valahogy kitudtam venni, az nagyobb volt... kb 2mm átmerőjű, fél centi mélyen volt benne a kezemben... de még 1 van a kezemben, látom a fekete pontot, ezt nem tudom kivenni, annyira kicsi hogy nem tudom megfogni csipeszel... max 1mm átmérőjű, és már mm mély szerintem...nem fáj, csak ha babrálom.. másképp nincs gond.. próbáltam tűvel, de nekem nem sikerült..


a tüske, akácfa tüske, veszélyes ha benne hagyom? esetleg hogyan lehetne kivenni? Ha benne hagyom fertőzést kaphatok, vagy a testem kilöki?

nincs kedvem doktorhoz menni ilyesmivel...



2012. júl. 28. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem veszélyes. Be fog gyulladni és a szervezet kilöki magából a gennyel.
2012. júl. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hagyd csak, nem kell piszkálni, rövid időn belül begyullad és kilökődik, mint azt már előttem is írták.
2012. júl. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!