Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Berodual asztma spray veszélyes?

Berodual asztma spray veszélyes?

Figyelt kérdés
Napi ugy 3 alkalomal használom,de halotam hogy komoly bajok lehetnek végete.
2012. márc. 25. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyobb bajod lesz, ha nem alkalmazod, ez rohamoldó szer. Amúgy ugyanaz, mint a Spiriva.
2012. márc. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor lehetnek komoly bajok, ha nem megfelelően használod. Ha az előirt adagban szeded, akkor többet használ mint árt. Viszont ha többet használsz mint szabadna, akkor meghajthatja a szivedet.
2012. márc. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27%

Az asztma spontán gyógyul ha megfelelő mennyiségben szedsz C-vitamint! A megfelelő mennyiségen több ezer mg-ot értek, attól függően hogy mekkora darab ember vagy. Szent-Györgyi Albert 85 kg-os volt, ő eleinte 1000 mg-ot fogyasztott(1960. körül, )majd később rájött hogy ez még kevés, és később 4-5 ezer mg-ot, majd élete vége felé már 8-12 ezer mg-ot evett belőle. Hozzáteszem, ő nem volt asztmás, csak egy idős ember. 93 évesen halt meg egy gyanús autóbalesetben! Szerinte mindenkinek kéne fogyasztania C-vitamint, mert az étkezéssel már régen nem tudjuk fedezni ebbéli szükségleteinket, ráadásul a C-vitamin hiány következményei közé sorolja az asztma kialakulásának lehetőségét többek közt. Próbáld meg, és ne hallgass azokra akik el akarnak riasztani a nagyobb mennyiségű C-vitamin fogyasztástól, minthogy szerintük, ill. inkább a gyógyszergyártók szerint a nagy adag C-vitamin vesekövet okoz. Ennek pont az ellenkezője igaz, a modern urológia C-vitamin mega-dózisokkal gyógyítja a már kialakult vesekövet.

Ezeket nem én találtam ki, utána tudsz nézni a neten is, és még olvasd el légyszives dr Lenkei Gábor:Cenzúrázott egészség c. könyvét. Sok kérdésedre választ kaphatsz belőle, és garantálom hogy nem lesz szükséged a spray-re.

A 29 éves lányom sem hitte el először hogy ez lehetséges, mégis meggyógyult. Üdv, és sok sikert!

2012. márc. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem hiszek a csodákban. Közel 40 éve vagyok asztmás, és szedhettem bármennyi vitamint, bármilyen mennyiségben az asztmám maradt. Igaz, ahogy öregszem, úgy javul a dolog. Már nagyon ritkán vannak rohamaim, de azért a gyógyszereket szednem kell.

Ha ilyen egyszerű lenne a gyógyitása, akkor nem lenne ennyi asztmás beteg.

2012. márc. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%

Tudod az a probléma, hogy ezt a nagyon egyszerű gyógymódot a hagyományos medicina nem alkalmazza, mert nem a vitaminok használatára tanítják meg az orvosokat, hanem kizárólag a gyógyszeripari érdekek diktálják még a tananyagot is a számukra. Épp ezért fontos tudni, hogy nem csak 1 lehetőség van elmenni az orvoshoz, hanem vannak még természetes módszerek, amelyeket ha hozzáértő szakember végez, és tanácsol, akkor az eredmények sokszorosan felül is múlhatják az általános medicina eredménytelenségeit.

Ehhez csak merni kell egy kicsit kinyitni a szemünket, és nem birka módjára bólogatni mindenre, amit velünk tesznek.

2012. márc. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!