Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit tudnék enni ha hasmenésem...

Mit tudnék enni ha hasmenésem van?

Figyelt kérdés
egyedül vagyok itthon F/14 és nem nagyon tudom mit lehet és mit nem lehet enni hasmenéskor.. azt tudom hogy nehéz ételeket nem, de itthon csirkemell van tésztával ebédre, nem vett apám semmi mást mert úgy volt hogy edzésre megyek egész nap csak aztán a mai napot kihagytam hasmenés miatt ugye.. olvastam hogy étcsokit meg gyümölcsöket lehet de azok nem laktatnak annyira.. tejet szabad innom? mert ha igen akkor tudok magamnak csinálni gabonapelyhet. ti mit javasoltok? előre köszi a válaszokat!!!
2012. júl. 30. 09:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Tejet semmiképp ne igyál mert az még jobban meghajt!

Ha van otthon keksz akkor egyél azt,vagy csinálj magadnak pirítóst és nagyon vékonyan kend meg margarinnal.Tudom,hogy ezek nem laktató kaják,de ilyenkor diétázni kell,nem szabad megterhelni a gyomrot még jobban.Jobbulást!

2012. júl. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja és nagyon fontos,hogy sokat igyál,a legjobb lenne ásványvizet vagy teát.
2012. júl. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
háztartási kekszem van, az szerintem jó lesz.. ásványvizet szoktam inni mindig..:) köszi szépen!!
2012. júl. 30. 09:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Vízben főtt krumplit egyél és üres teát. Ez még a lehető legjobb menü ilyen esetre.
2012. júl. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

fott alma, krumpli, ètcsoki, hàztartàsi keksz, tejtermèket ne nagyon ès banànt se gyumibol is inkàbb csak az almàt

gyogyulj meg :)

2012. júl. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!