Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől lehetek lázas? Esetleg...

Mitől lehetek lázas? Esetleg járvány?

Figyelt kérdés

2 napja görkoriztam,leizzadtam,utána úgy mászkáltam még a faluba.

Ma reggel arra keltem,hogy ráz a hideg,és 38,4 felett volt a lázam.Vettem be Algopirint,de nem vitte le,hűtőfürdőztem,akkor volt 36,5.

Leültem gépezni,Chris Lawyer klippjét vártam,lefeküdtem aludni egy órára,félórája fent vagyok,és már megint 38,5. ://

Anyum szerint járvány van.Lehet a korizás miatt lettem lázas? ://

14/L



2012. júl. 30. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Jól mondja anyud, járvány van. De a korizás is rátesz egy lapáttal. Képzeld el úgy, hogy amikor szaladsz, ugye lobog a hajad, mert a légáramlat hátracsapja. Ez van akkor is, ha csak szimplán mész előre. De mivel le vagy izzadva, így egy kicsit hűvösebbnek érzed a levegőt, és amíg megszáradsz, addig akár meg is fázhatsz. Ezért szokták azt mondani télen, hogy ha leizzadsz, akkor menj be valami meleg helyre, mert ugyan rétegesen öltöztél fel, de akkor is megfázhatsz a hűvösben.
2012. júl. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tényleg járvány van?

Mert nekem is fájdogál a torkom,bedagadtak a nyirokcsomóim és hőemelkedésem van.

2012. aug. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem nem fájt a torkom.
2012. aug. 1. 19:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Honnan hallotta anyukád?
2012. aug. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Több ismerős mondta neki.
2012. aug. 2. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!