Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Allergiás lehetek a szúnyogcsí...

Allergiás lehetek a szúnyogcsípésre? ->

Figyelt kérdés

Egyik este kint voltam későn, és csíptek rendesen a szúnyogok. Most ilyenek vannak rajtam:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

7-8 centi átmérőjűek, 4-5 van, és nagyon viszketnek. Kenegetem Antivakarinnal és aloe vera géllel, de nem nagyon használ.

Régebben semmi gond nem volt a szúnyogokkal, szerettek nagyon, össze szoktak rendesen csipkedni, de nem szokott ilyen lenni.


2012. júl. 3. 11:27
 1/2 anonim válasza:
Igen, ez allergia féleség sajnos. Lehet, hogy ez más fajta szúnyog vagy nálam akkor szokott ilyesmi jelentkezni, ha szúnyogirtás volt a környéken. Ugye az az utódokat pusztítja el, viszont a kifejlett egyedek is kapnak a méregből :/ Azt javaslom, hogy kenegesd tovább és igyál kalcium pezsgőtablettát és pár nap alatt elmúlik. Ha rosszabbodna a helyzet akkor irány az orvos.
2012. júl. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. júl. 3. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!