Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Normaflore antibiotikum hat?

Normaflore antibiotikum hat?

Figyelt kérdés
5hete hasmenésem van.Valoszinü IBS-em van.Normaflore antibiotikumot ma kezdtem el inni.EZ MELLÉ NEM KELL SEMMIT SZEDNEM UGYE?
2012. aug. 14. 15:20
 1/10 anonim ***** válasza:
a normaflore nem antibiotikum, sőt, nem is gyógyszer, hanem a probiotikum, amit antibiotikum mellé kell szedni, hogy a bélflóra ne sérüljön. ártani nem árt, viszont talán nem lenne rossz, ha elballagnál egy orvoshoz, mert kb bármitől lehet a hasmenés. Vagy hasfogót is szedhetnél.
2012. aug. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál,széklettenyészet negativ lett-Gaszt.-nál is voltam,jövöhét szerdán kell visszamennem ha nem mulik akkor béltükrözés.Mondta hogy szedhetem ezt a normafloret.
2012. aug. 14. 15:27
 3/10 anonim ***** válasza:
Tudod mi az IBS? Amikor kur-vára nem tudják, hogy mi a bajod és ráfogják, hogy irritábilis bél szindróma....
2012. aug. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kezdj el kefirt enni. Ha lehet, akkor házi tejből otthon készítsd el magadnak. Ismerősömnek ugyanazok voltak a panaszai mint neked és neki a gasztroenterológus javasolta ezt a kúrát. 2-3 nap múlva elmúlt a hasmenése. Azóta is rendszeresen issza a kefirt és nem jött vissza.
2012. aug. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem antibiotikum. Nálunk a család több tagja használta hasmenés miatt, de nem használt.
2012. aug. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A normaflore nem antibiotikum Kedves!
2012. aug. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Antibiotikum mellé vagy a kúra után javallott probiotikumot szedni. Ha IBS-el kapcsolatban több infóra van szükséged vagy arra, hogy olvass hogyan hat egy pre- és probiotikum akkor menj és keresd meg az ibsprobiotikum.hu oldalt.

2012. aug. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Egyél piritott darát (ha még nem probáltad ) Az egyik ismerősöm meg ette útána semmi baja se volt .

Kicsit rossz ízű de ki lehet bírni :)

vagy ecetes főt tojás . Én ezt ettem vasárnap este meg hétfő délelött hétfő estére semmi bajom sem volt !!

Sok sikert . És jobbulást !!! :)

2012. aug. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%
6 helyesírási hibád van ebben a pár mondatban.
2012. aug. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Normaflore helyett vegyél valami komolyabb probiotikumot, pl. Protexin. Igaz hogy drága, de megéri. Engem ez tett helyre.

A hasmenés sokmindentől lehet... Próbáltad figyelni, hogy milyen ételek rontanak a helyzeten?

2012. aug. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!