Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Antibiotikum keserű íze...

Antibiotikum keserű íze elleni módszer?

Figyelt kérdés
Káros, ám sokszor szükséges gyógyszer az antibiotikum, ízét azonban kevesen viselik jól. Gyerekkorom óta szenvedek a tabletták lenyelésétől, ezért amit tudok vízben oldom, vagy összetöröm. Az antibiotikumokkal viszont az a baj, hogy az extra keserű ízüktől a hányinger kerülget. Mit tanácsoltok, hogy vegyem el szinte teljesen az ízét? Nektek van jól bevált taktikátok?

2012. aug. 8. 23:20
 1/3 anonim válasza:

Hát ahogy beveszed húzóra annyi üccsit iszol amennyit csak tudsz...

Nekem bevált!

2012. aug. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
fogd be az orrod és vedd be úgy.Így tűrhettőbb és utánna röktön igyál amennyit bírsz:D
2012. aug. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Közben találtam megoldást, hátha valaki másnak is hasznos: van olyan antibiotikum, ami tabletta ugyan, de ízben oldódó, és kellemes gyümölcsös íze van. (Direkt az olyanoknak találták ki, mint én XD ) Forcid Solutab a neve. Vényre kapható+ a betegségtől függ h hány mg-os kell belőle, de az orvosotok biztosan felírja ha megkéritek. :)
2012. aug. 23. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!