Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Herpeszt, ha így lekezeltem,...

Herpeszt, ha így lekezeltem, mennyi az esély, hogy elmúljon, vagy javuljon holnapra?

Figyelt kérdés
Szóval elkezdett bizseregni, rátettem egy compleed tapaszt, de csak nagyobb lett, akkor kentem rá fogkrémet, de az csípte, a körömvirágkrémtől is nagyobb lett. Úgyhogy a 4hólyagocskát kiszúrkáltam (persze alapos gonddal és fertőtlenítéssel) és letapasztottam újra tapasszal. Így laposabb lett, de el is múlhat?
2012. aug. 16. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
a hólyagokat TILOS kiszúrni(nem számít mennyire fertőtlenítesz), mert a véráram vagy az idegpályákon bárhova eljuthatnak a kórokozók.
2012. aug. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne basztasd,hagyd leszáradni.Ilyen zovirax,meg hevizos sem múlasztja el holnapig,kivéve akkor,ha már érzed az előjeleket,de még semmi sem látszik,de már kened.
2012. aug. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Holnapra nem fog elmúlni, sajnos tapasztalat!
2012. aug. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 4 nap alatt szokott elmúlni a herpach tapasszal, ami feloldódik, szóval nem kell izgulnom, hogy letépi a vart. 1 nap kevés
2012. aug. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget. Olvastam egy fórumon a sót is. (mármint tengeri, vagy himalája) Tegnap azt raktam rá. Mára nagyon szép lett, teljesen levitte, vagy felszívta az a folyadékot. Bár még érzem a nyelvemmel a helyét, de legalább nem látszik.

Köszi!

2012. aug. 17. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!