Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Náthás vagyok, rozsdavörös az...

Náthás vagyok, rozsdavörös az orrváladékom, mi lehet a probléma, mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
Már jó pár napja náthás vagyok, be van dugulva az orrom. Elkezdtem használni az otrivin orrsprét, attól a dugulás ideiglenesen elmúlt viszont pár nap múlva (ma) aggasztóan sötét az orrváladékom. Nem tudom befolyásol-e valamit de Görögországban vagyok, rendszeresen fürdök sós vízbe.

2012. aug. 17. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy arcüreg gyulladásod van. A sós vízzel való inhalálás általában jót tesz. De hát az nem hideg vízben fürdés.
2012. aug. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet hogy véres egy kicsit.

Amúgy hogyan fáztál meg?

2012. aug. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Bicajjal tartottam hazafelé éjfél után,rövidnadrág pólóban még Magyarországon, mikor úgy hirtelen lehűlt a levegő. Fáztam rendesen. Másra nem tudok gondolni.
2012. aug. 18. 06:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!