Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi bajom lehet? (visszatérő...

Mi bajom lehet? (visszatérő hőemelkedés)

Figyelt kérdés

Néhány hete egyik pillanatról a másikra elkezdtem "égni", majd hideg is rázott, de emellett égő érzés,melegem is volt. 37,7-8 körülire ment fel a hőmérsékletem.Zuhanyzás segített kicsit, de aztán ujra felment. Emellett fáradt, levert voltam. Másnap elmúlt, kicsit fájt a torkom, a fejem, de harmadnap már egész jól voltam. Gondoltam valami nyári vírus, esetleg sokat voltam a napon. A torkom egyébként nekem nagyon gyakran fáj.

Múlt héten is úgy éreztem égek, fáradt voltam, de akkor nem lett hőemelkedésem, csak 36,8. (nekem alapból ennél alacsonyabb,de gondoltam, talán peteérés, ilyesmi).

Erre ma megint égek nagyon, melegem van, néha hideg is ráz egy kicsit, álmosnak,fáradtnak érzem magam. 36,9 volt,mikor lezuhanyoztam,utána kicsit lement, de még égek mindig,úgy érzem felmegy még.

Mitől lehet ez?? Nem egy "sima vírus" tünetei szerintem, nem tudom mi lehet.... Ha valaki tud valamit kérem írja meg. (terhes nem vagyok :P )

18 éves vagyok.(nő)

köszönöm!!!



2012. aug. 18. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem javul a hosszú hétvége után, akkor menj el orvoshoz. Én most februárban 3 hétig voltam beteg úgy, hogy folyamatosan felment a lázam és kb mindennap kellett szedni lázcsillapítót. A torkom is fájt, úgy hogy alig bírtam nyelni. Az csúnya kis vírus volt...


Ha teheted, akkor próbálj pihenni és igyál sokat.

2012. aug. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! (csak az fura, hogy -bár nem hiányzik- nekem nem fáj annyira a torkom ilyenkor, meg nem olyan mint egy "átlag" vírus, mittomén... de tényleg jobb lesz elmenni,köszi!)
2012. aug. 18. 23:29
 3/3 A kérdező kommentje:
JA és a hasam is fáj , nincs étvágyam, stb... :S múltkor émelyegtem is kicsit..
2012. aug. 18. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!