Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha kivávják a szemölcsöt,...

Ha kivávják a szemölcsöt, mikor lehet medencébe menni? Mikorra gyógyul be? (talpon)

Figyelt kérdés
a talpamon van,befele novo, kb.fel centis. nem akarom kenegetni,ecsetelgetni,inkabb kivagatnam. hova menjek a sebeszetre vagy a borgyogyaszatra?? meddig nem tudok majd labra allni? pont ott van ahol jarok,a nagy labujj alatti parna kozepen. szerintem nott most,mert,ha megnyomom mar faj is,eddig nem fajt. kb 1eve van amugy.meg a nyaron vetessem le,es iden hagyjam a strandot,vagy suli idobe egy penteki napon?eleg 2es fel nap,annyira,hogy hetfon betudjak menni? aki hasonlo cipoben jart,szanjon idot ram!:(

#láb #orvos #szemölcs #lábàpolàs #bòrgyógyàsz
2012. aug. 20. 01:13
 1/1 anonim válasza:

simán bőrgyógyászatra menj vele, ha fáj, mihamarabb, ne késlekedj !

Ne foglalkozz a medencével és hasonló nyári dolgokkal.

Nekem a tenyeremen volt és kb 10 perc alatt leszedték, majd leragasztották, nekem kb. 1 hét alatt gyógyult úgy be a rész, hogy nyugodtan érheti víz.

Ha talpon van az körülményesebb, mert azon jársz, így jobban kell vigyázni vele, ...most menj el, mert ha 2 hét lesz a gyógyulás, akkor pont tudsz suliba menni, és addig rendbe jön.

Sok sikert ne félj, hamar leszedik ( van, hogy helyben ), de ha nem, akkor is profin, ez ma már nem tétel.

2012. aug. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!