Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Pisiltél már medencébe vagy...

Pisiltél már medencébe vagy nyilvános zuhanyba?

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
medencébe nem, de tóba már igen.és zuhanyba is.persze nem feltűnően, és csak akkor, ha nem látta senki:D
2011. jún. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Medencébe nem, vagyis lehet, hogy igen, amikor kisgyerek voltam, arra nem emlékszem :D Nyilvános zuhanyzóba igen a koliban, de azt meg úgyis leviszi a víz, meg papucsban zuhanyozunk, max. annyira lehet fertőzésveszélyes, mint a nyilvános vécé használata.
2011. jún. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, medencébe kiskoromban. Senki nem mondta, hogy nem szabad, ráadásul a vécé olyan eldugott helyen volt, hogy sokáig nem is tudtam, hogy van, meg voltam győződve, hogy nincs, mivel itt a medence :D

Nyilvános zuhanyba is igen, amikor olyan helyen voltunk osztálykiránduláson, hogy a szobához tartozott fürdő, de nem volt benne vécé.

2011. jún. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
zuhanyzóba igen, medencébe utoljára 5 évesen :D
2011. jún. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindkét helyen pisiltem már.Nem is olyan régen.Fürdőben voltunk akkor.....
2011. júl. 31. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Medencébe max én is mikor még nagyon kicsi voltam. Zuhanyzóba nem. De itthon mindig ha zuhanyzás közben kell.
2013. dec. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Zuhanyzáskor nekem mindig kell, visszatartani se tudnám. Még akkor is kell, ha zuhanyzás előtt voltam pisilni. Így igen, nyilvános zuhanyba is pisiltem már.

Medencébe és is csak kis koromban. Felnőttként parasztságnak tartom.

2014. dec. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!