Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mik a tapasztalataitok a...

Mik a tapasztalataitok a pollenallergia injekciós kezelésével kapcsolatban?

Figyelt kérdés
mennyi idő múlva hat? mellékhatások?
2009. júl. 24. 00:51
 1/4 anonim ***** válasza:
hamar hat, nagyon jó, és 1 hónapig totál tünetmentes az illető. csak éppen nem adnak, tekintve hogy magas szteroid tartalmú az injekció, a szteroidokkal meg nem szabad játszani. csak és kizárólag felnőttnek adják, nagyon súlyos allergia esetén, ha semmilyen más szer nem használ.
2009. júl. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ! akkor ez nekem való, nem igazán hat semmi sajnos.
2009. júl. 24. 09:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is használtam, 2 hétig tart a hatás, ezért két lövést kaptam hogy 1 hónapig bírjam,de többet nem ad be egy szezon alatt mert iszonyú májromboló, és amugy izületi meg hasonló gyulladásokra adják csak mellékhatása az hogy tünetmentesíti az allergiát is ugyhogy ez nem is igazán erre lett kitalálva. Öregek, akik kapják a végtagjaikra, volt hogy ebbe haltak bele mert a májuk nem bírta. Ugyhogy ha nem muszály...
2009. aug. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm a választ. Nem kezdtem el, mert olvastam én is elég durva dolgokat róla. Most Aeriust szedek. Nem vagyok tünetmentes korántsem, de azért ajánlom az allergiásoknak. Nálam sokkal jobban bevált, mint a többi gyógyszer (claritine, telfast, stb..)
2009. aug. 9. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!