Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 4 napja megcsípett egy darázs,...

4 napja megcsípett egy darázs, és gondoltam hogy csak egy méh csípés majd begyógyul, de így a 4. nap elteltével nem valami szép a csípés helye, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Csináltam képeket:

[link]

[link]


Hozzáteszem, egyáltalán nem fáj, mikor megcsípett akkor 1-2 percig éreztem a szúrást, és azóta sincs semmi, viszont nem úgy tűnik hogy gyógyulna. Még nem voltam orvosnál, reménykedtem hogy gyógyul az befele, kenegettem testápolóval.



2012. aug. 25. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg nagyítóval a szúrás helyét, mert ha mégis méh volt, akkor beleszakadt a fullánkja és az begyulladhat!

Ne testápolóval kenegesd, hanem Fenistil-lel, és vegyél kalcium pezsgőtablettát, oldd fel és igyál reggel-este!

2012. aug. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Direkt megnéztem hogy mi volt, és ha jól láttam a vékonytestű .. vagyis én eddig nem tudtam hogy ezt darázsnak hívják.. nekem mindegyik méh, aztán most néztem meg hogy milyen méh fajták vannak, de ez a darázs volt. Néztem nagyítóval még 1. nap, de én nem láttam semmit.
2012. aug. 25. 10:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Majd az első osztályban fogjátok tanulni, hogy kell ilyen csípáseket kezelni.
2012. aug. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem borotvát használj.
2012. szept. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!