Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől jött ki ez a sok herpesz...

Mitől jött ki ez a sok herpesz? Valami gyors megoldás kellene!

Figyelt kérdés
Ma reggelre kijött az orrom alatt egy nagy herpesz,most meg az orrom felett is tiszta piros,ez is az lesz sz.tem.már nemvolt vagy 4éve herpeszem,mivel tüntethetném el?iszonyú ronda,szégyellek még az útra is kimenni így:(((vettem rá herpesz krémet de eddig semmi változás:(
2011. okt. 5. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Kenegesd kitartóan a krémmel. Vannak durva módszerek, de azok mind nyomot hagynak. (Csúnya krátereket.)
2011. okt. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Belsőleg is szedjál rá valamit, pl. Epavir tablettát.
2011. okt. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt evekkel ezelött.Az orrom mellett,alatta pici holyag jött ki,kenegettem,de sokara mult el.Amikor ujra elöjött,elmentem a börorvoshoz,azt mondta,orr mellett,alatt,nem jön ki herpesz,ez ekcema.Kaptam ra masik kremet(ugy allitottak össze a patikaba),par nap mulva elmult.Lehet neked se herpeszed van,nagyon hasonlit ra,de a herpesz, az orvos szerint,csak szajon jön ki.
2011. okt. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
48%
Ecettel ecseteld!Nekem bevált,krémmel kentem az előző herpeszemet és sokáig száradt le.Hétfőn kijött délutánra és ecettel kenegettem,de csak ott azon a részen és mára leesett a seb. vigyáz,mert csípi.10%-os elég.
2011. okt. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
nekem tegnap jött ki egy hatalmas, ma reggelre feldagadt tőle az ajkam és a mandulám:(. én idáig svédcseppet/svédkesererűt(patikában lehet kapni, 30 gyógynövény keveréke) tettem rá, és az éjszaka pedig fogkrémet. a svédcseppet nagyon gyakran teszem rá, kb.5 percenként. úgy veszem észre, kicsit mintha összehúzódott volna.
2011. okt. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De lehet az arcon herpesz. Osztálytársamnak a szeme mellett és az orra alatt is volt már többször. A szeme melletti akkora volt mint egy 5forintos. Ő is szégyellte úgyhogy fertőtlenítő hatású korrektorral takarta az utcán.
2011. okt. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!