Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Egy nap elmentem dolgozni,...

Florant kérdése:

Egy nap elmentem dolgozni, majd hazajottem és nem éreztem semmit, de a másik nap reggel felkeltem és azon vettem észere magam hogy kissé fáj a hátam, és ha méj lélegzetet veszek akkor kicsit jobban fáj, mi állhat a háttérbe?

Figyelt kérdés
2012. aug. 28. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet meghúztad egy hátizmodat, vagy bordaközti izmodat. Huzatot is kaphatott.

Az szokott fájni /szúrni/, ha mély lélegzetet veszel, vagy ha egy közepeset akkor is.

Pár napba beletelik, de aztán elmúlik.

Kitartást!

2012. aug. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Öszintén köszönöm szépen,megnyugodtam!!!:)
2012. aug. 28. 17:29
 3/7 A kérdező kommentje:
Én ilyen tudogyuladásra gondoltam,talán az is lehet?
2012. aug. 28. 19:12
 4/7 anonim ***** válasza:

hosszan tartó görnyedt testtartástól is lehet, legalábbis nekem volt ilyen, ha sokáig fennáll ez a fájdalom fordulj orvoshoz, hogy tisztázhasd, biztos nincs semmi bajod!

Jobbulást!

2012. aug. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom,és a megértő válaszodat is!!!
2012. aug. 28. 20:11
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha nincs lázad, akkor nem hiszem hogy tüdőgyulladásod lenne. Annak sokkal több tünete lenne.


Viszont ilyen bordaközti izom "meghúzásom" volt, úgy jött elő, hogy egyszercsak ott volt... És én is kicsit megijedtem először.

Olyan érzés, mint mikor valaki rosszul vesz levegőt futás közben, csak az elmúlik pár perc múlva, míg ez napokig tartott. De aztán elmúlt.


Esetleg vegyél forró fűrdőt...vagy a zuhannyal melegítsd át jól azt a területet, ahol szúr. Esetleg valami megegítő krémet kenj rá.

Nyugi elmúlik, ez teljesen biztos, de ha mégsem akkor esetleg menj el dokihoz. De nem hiszem, ogy szükséged lesz rá :-)!

:-)

2012. aug. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A hátam kozepeétol lefele egy arasznyira fáj,Koszonom a biztatás!:)
2012. aug. 29. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!