Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 37.5 már hőemelkedés?

37.5 már hőemelkedés?

Figyelt kérdés
Ezzel elmenjek már a dokihoz? Reggel nagyon rosszul voltam.Fájt a torkom,folyik az orrom tüsszögök összevissza,és olyan gyengének érzem magam,viszont azért bevánszorogtam a suliba.Még nem volt se hőemelkedés semmi.Most jöttem haza és megmértem.37.5 és a nyirokcsomóim is megvannak duzzadva és nagyon fáj ha hozzáérek.Így bemenjek szerintetek holnap suliba?
2012. szept. 11. 14:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Háát, szerintem suliba már ne. Igyál NeoCitrant és maradj otthon, ezt még 3 nap alatt kifekheted.
2012. szept. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ja és igen, 37,5 az már hőemelkedés. Figyled folyamatosan, mert ha most délután ennyi, estére magasabb is lehet. Igyál sok folyadékot, vizet, citromos teát, limonádét, mert az is csökkenti ahőmérsékleted.


A kamillatea is jó, főleg, ha ágyban fekve, forrón kortyolgatod, akkor alaposan megizzaszt, és ez segít a gyógyulásban.

2012. szept. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
jólvan.Köszönöm szépen a gyors válasz!!
2012. szept. 11. 14:43
 4/12 anonim ***** válasza:
Nincs mit, jobbulást! Ha ezektől nem lesz jobb néhány nap alatt, vagy nagyon felmegy a lázad, akkor viszont orvoshoz is kéne menni.
2012. szept. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
ha itthon maradok akkor mindenképp kell orvos mert igazolás kell
2012. szept. 11. 14:46
 6/12 A kérdező kommentje:
egyébként most meg csak 37....direkt lemértem másodszor és most meg alig 37..
2012. szept. 11. 14:47
 7/12 anonim ***** válasza:
Szülők is igazolhatnak valamennyit, ha jól tudom, de ha holnap reggel is rosszul vagy, dokihoz ismehetsz. Legföljebb nem ír semmit, csak egy igazolást, és ugyanazt mondja, mint én. Ja és egyél sok C-vitamint, a szokott adag többszörösét is, pl. 1000 mg-os pezsgőtablettát vagy ilyemsit.
2012. szept. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
igen tudom csak azt nem szeretném már most elszúrni,meg egyszerre három napot nem igazolhat.Szóval dokihoz mindenképpen elkell mennem...mondjuk a torkom piros..de nem tudom kiír-e.Mindegy ha nem akkor megyek fertőzni a többieket a suliba :D
2012. szept. 11. 14:55
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát holnapra már mindenképp kénytelen lesz kiírni, ha reggel mész el hozzá.
2012. szept. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
felugrott 38-ra és anyu azt mondta hogy kapok neo citrant de holnap akkor is mennem kell suliba....hm...
2012. szept. 11. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!