Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha 37.2 a hőmérsékletem akkor...

Ha 37.2 a hőmérsékletem akkor elmenjek suliba?

Figyelt kérdés
szájban 37.5,délután pedig volt 37.8 is. A torkom kapar a nyirokcsomóim duzzadtak de úgy egyéb panaszom nincs.Bemenjek szerintetek holnap?
2012. szept. 11. 20:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Szia, ha lázas vagy/rosszul érzed magad akkor irány a doki.

Persze, ha csak nem lógni akarsz :-)))))

2012. szept. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
52%
Én még ennyivel simán mentem, beveszel egy rubophent meg egy algopyrint, be az ágyba, semmi bajod nem lesz reggelre.
2012. szept. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Én ennyivel már dokihoz mentem és otthon maradtam iskolás koromban. Egyrészt azért, mert rossz volt a közérzetem és fölösleges lett volna bemennem, mert úgysem tudtam volna koncentrálni, másrészt ha kifekszi az ember, hamarabb elmúlik. De azt is vedd figyelembe, hogy a társaidat összefertőzheted, ha közösségbe mész ilyen állapotban:-(
2012. szept. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

anyu elakar küldeni.Meg amúgy régen sokat színészkedtem és pont most szeptember elején olyan ciki lesz megint a dokihoz menni hogy "szia jöttem megint.De most tényleg beteg vagyok ám..nem színlelek ám..:)))" :s

nem tudom mit csináljak..

2012. szept. 11. 20:33
 5/21 A kérdező kommentje:
mármint suliba akar elküldeni
2012. szept. 11. 20:36
 6/21 A kérdező kommentje:
de ha pl ott rosszul leszek akkor meg ott b*sznak le a tanárok hogy minek megyek be fertőzni..."-.-
2012. szept. 11. 20:37
 7/21 anonim ***** válasza:
Hát ez az, engem egyszer ilyenért úgy cseszett le az osztályfőnököm, hogy azt se tudtam hova nézzek! Engem is a szüleim "zavartak el" suliba takonnyal, torokfájással, hőemelkedéssel.
2012. szept. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
aha...hát ettől félek én is..Már volt példa tavaly ilyenre.Reggel rosszul voltam,anyu elzavart. Letesiztem 2 órát plusz 3 órát ott ültem és utolsó óra utolsó 20 percéről kéretőztem el mert már nem bírtam.Hazajöttem 38.5 fokos lázam volt..Ma is úgy állítottam haza hogy alig bírtam a lábamon állni. 37.8 fokos hőemem volt...Nem tudom anyu mért szivat mindig,mikor az évvégim 4.5 lett.
2012. szept. 11. 20:52
 9/21 Shamandalie ***** válasza:
Anyukád biztos jót akar, csak nem biztos, hogy jót is tesz veled:-( Ha az én gyerekem volnál, reggel elvinnélek orvoshoz, és mondja ki ő, hogy menj-e suliba, vagy nem. Amennyiben úgy látja, hogy az állapotod megengedi a sulit, akkor vizsgálat után még bemehetsz, és pár órára is adhat igazolást amiről hiányoztál, és nem utolsó sorban javasol terápiát.
2012. szept. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

remélem még az éjjel felmegy 38 fokra a lázam vagy fölé..anyu ápolónő,ezért nagyon tud;)

csak 38 fok fölött mehetek dokihoz.Kicsapná a hepajt ha csakúgy fognám magam és elmennék..

2012. szept. 11. 21:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!