Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez szerintetek mi? (inkább...

Ez szerintetek mi? (inkább szakértő tanácsát kérném)

Figyelt kérdés
Találtam tegnap a combnyakam belső részénél (lágyék) vmi piros kiütést, enyhén nagyon pici pontokban/foltokban hámlik a bőr. Nagyon ritkán viszket, de nem nagyon. Elég száraznak tűnik, ellentétben a normál bőrfelülettel. Valamilyen gombának tippelem. Gyógymódot ha tud valaki az pls. Lehetőleg ne kelljen orvoshoz menni. kép: [link]

2012. szept. 13. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy a Diprosalic oldatot adják-e vény nélkül (szerintem nem), de én megpróbálnám a helyedben :)
2012. szept. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem adják és nem is kennék én erre szteroidot, amíg nem tudom mi az... Amit megpróbálhatsz az egy patikában készítendő kenőcs, az Ung. Refrigerans,ha valamilyen fertőzésed van segíteni fog rajta, ha meg nem akkor úgy se kerülöd el az orvost.
2012. szept. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most már nem viszket, meg már nem annyira "rettegek" tőle. Nem lehet, hogy az izzadság csinált vmit, vagy kidörzsölte a boxer?
2012. szept. 14. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!