Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Valaki segítene? Mondjátok...

Valaki segítene? Mondjátok meg mi bajom van!

Figyelt kérdés

kb 5 napja "vírusos" vagyok.Fogalmam sincs hogy mi bajom van.

Tüsszögtem,folyt az orrom,a fejem fájt szóval a tipikus beteg tünetek.Hőemelkedés meg minden.Viszont tegnap elkezdtem köhögni is.Mostmár fáj is,és nem csak akkor ha köhögök hanem amúgy is. De a köhögés az nagyon fáj a mellkasomon belül.Olyan érzés van a torkomba mintha valaki csikizné és ezért elkezdek köhögni.Nem hurutos hanem száraz.a gégém alatt ott a "bemélyedésnél" érzékeny is ha megnyomom.Szerintetek mi ez? Aggódnom kéne? Lázam nincs csak pici hőemelkedés egyenlőre.Szerintetek holnap elmenjek ügyeletre vagy ez hozzátartozik a betegséghez? Esetleg ráhúzódott valamire?


2012. szept. 14. 23:10
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
ja és rekedt is vagyok
2012. szept. 14. 23:11
 2/35 anonim ***** válasza:
Hét végén igyál Neo Citránt,ha nem javul hétfön menj el a háziorvoshoz.Tipikus megfázásos,influenza tünetek ezek
2012. szept. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
aha azt tudom,csak a mellkasfájdalom miatt ijedtem meg picit.
2012. szept. 14. 23:18
 4/35 anonim ***** válasza:
Miért nem mentél azonnal orvoshoz? Ne itt várjátok a csodát basszus!
2012. szept. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
mert nem akarok mindennel orvoshoz futkozni. Picit várok hátha elmúlik talán.Ha rosszabbodik akkor holnap elmegyek,de azért érdekelne hogy mi lehet.
2012. szept. 14. 23:19
 6/35 A kérdező kommentje:
kedden voltam háziorvosnál.Ő mondta hogy vírusos betegség,és ha rosszabbodik akkor hétfőn menjek vissza.
2012. szept. 14. 23:20
 7/35 anonim ***** válasza:
Teszel is ellen valamit? Pl. nagyon sok folyadékot meg kellene inni, lehetőleg valami gyógytea (kamilla) formájában. Ezen kívül valami torokfertőtlenítőt, pl. Septofortot elszopogatni. Magától nem fog elmúlni...
2012. szept. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
még várok válaszokat,hogy mi lehet
2012. szept. 14. 23:23
 9/35 A kérdező kommentje:
igen.Már 3 napja iszom a neo citrant,meg most vettünk ilyen wick-et,de semmi.
2012. szept. 14. 23:24
 10/35 anonim ***** válasza:
Akkor itt jön az antibiotikum, nehogy ráterjedjen a tüdőre is. Holnap menj be az ügyeletre , ne rosszabbodjon a dolog!
2012. szept. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!