Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lehet a bajom? :S

Mi lehet a bajom? :S

Figyelt kérdés
Tegnap este mikor lefeküdtem aludni akkor nem volt semmi bajom se csak egy nagyon picit fájt a fejem.Vacsora:3 szelet nutellás kenyér.Éjszaka közepén arra ébredtem hogy hányingerem van,és hánynom kell,de nem mentem ki hànyni--->magamban tartottam..Reggel már csak egy kicsit volt hányingerem ès nem hánytam.Egész nap 2 bögre teát és 1 brióst,és 1 sajtos croissantot ettem.Bennem maradt.És most így este felé érzem hogy megint hányingerem van...mi lehet ez?

2012. aug. 27. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem a legjobb étrend, nagyon kevés.Attól is lehet hányingered, hogy ilyen keveset eszel és az is mind tészta féle.Vagy lehet valami bacit kaptál be.Egyél sok joghurtot, vagy szedj valami probiotikus szert, attól valószínű rendbe jössz.Lehet még esetleg a nagy melegtől is.
2012. aug. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 poiu ***** válasza:
Ezer dolog lehet, ebből 980 nem komoly. A leggyakoribb ok a fáradtság. 3 szelet Nutellás kenyér vacsorára nem jó üzlet. Ha általában így eszel, lehet hányingered. Feltornázod az inzulint a sok kenyérrel, 2-3 óra múlva leesik, és vele zuhan a vércukorszinted. Ez csak egy tipp. Egyél rendesen, kevés kenyeret, 0 Nutellát és egyéb cukrozott dolgot pár napig, és meglátod. Korod, nemed?
2012. aug. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azon kívül, hogy nem eszel semmi normális kaját? Talán terhes vagy.

Esetleg allergiás vagy a mogyoróra.

2012. aug. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem vagyok se allergiás,se terhes:)Egyébként 14/L
2012. aug. 27. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!