Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Elképzelhető leukémia? (többi...

Elképzelhető leukémia? (többi lent)

Figyelt kérdés

Pár órája enyhe bőrpír jelentkezett, nem tudom, hogy mitől. Fogmosáskor szokott vérezni az ínyem, bár nem nagyon. Ma pedig hasmenésem volt.

Az elmúlt pár hétben fáradtabb vagyok (iskola mellett).

Fejfájás, láz nem jelentkezett, 2 napja testnevelés órán is bírtam a tempót, viszont mégis meg vagyok egy kicsit ijedve, nehogy valami komolyabb legyen. Olvastam, hogy a bőrpír és fáradtság lehet leukémia tünete is.

(Valószínű hipochonder vagyok, szóval ezt eleve kerüljük!)


2012. szept. 20. 21:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Hipochonder vagy. Nem kell kerülni, mivel ennyi az egész. Rögtön a legrosszabbat látod. Most hogy suliidő van, szerintem mindenki olyan mint egy darab sz*r. De ha nagyon félsz menj orvoshoz.
2012. szept. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!