Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Végbélnyílás viszketés és...

Végbélnyílás viszketés és duzzanat mitől van?

Figyelt kérdés

Igazából nem igen viszket mostmár csak egyszer vagykétszer fordult elő a mai napon.. viszont picikét fáj aztán kitapintottam egy duzzanatot ugye megnéztem és hát piros... és nem tudom mi ez vagy mitől van és mit csináljak... kicsit kellemetlenül érzem magam emiatt meg persze kutattam de nemtudom most mire gondoljak mi lehet ez. mostanába nem nagyon eszem... mert fogyókúrázom és a fűszeres ételeket kerülöm. ekcémám az van. elég durva kezem lábam hasam.... nagyon száraz a bőröm.

ötletek?

17/L


2012. szept. 24. 16:28
 1/2 anonim ***** válasza:
aranyérre tippelek.
2012. szept. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de tényleg nem viszket biztos azért volt ez ma mert melegebben öltöztem fel a kelleténél meg elég szük nadrág volt rajtam. most hogy lazábba vagyok már semmi bajom. csak látom hogy piros ugye... meg ez a gát rész van megdagadva. volt már hogy kiszáradt ez a köztes rész. azt megint nemtudom mitől van. olyankor sajnos a szex nem megy... meg szerintem ha aranyér lenne az kijött volna mikor kipróbáltuk az anált. vagy nem ?
2012. szept. 24. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!