Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi a titka annak, aki sohasem...

Mi a titka annak, aki sohasem beteg?

Figyelt kérdés

2012. szept. 26. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a gének.
2012. szept. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
pálinka :D
2012. szept. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Antimod ***** válasza:
Jó a szervezet ellenálló képessége és zökkenőmentesen működnek a gyógyító folyamatai.
2012. szept. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És hogy lehet ezt elérni? Egészséges életmód?
2012. szept. 26. 16:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy pár évig egészségügyi okokból csak egészséges dolgokat ettem. De tényleg. Semmi olyat nem ettem, amiben színezékek stb. volt. És sok zöldséget ettem, semmi alkohol, cigi stb. Mondjuk ezeket előtte se. Ebben az időben gyakorlatilag nem voltam beteg, vagy ha elkaptam mégis, akkor sokkal enyhébben jött ki nálam, mint másoknál. Szóval életmóddal is sokat lehet javítani.
2012. szept. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mandulaműtétem óta kvázi sosem vagyok beteg. Ennek 12 éve.

Amúgy sportolok járóképes korom óta, egészségesen táplálkozok...

Nem eszek vitaminokat vagy ilyesmiket pluszban, de napi 1-2 répa, alma, körte, paradicsom, paprika, hagyma akármi simán elfogy.


Ha arcon köhögnek, akkor sem szoktam elkapni. Egyszer volt egy nagyon durva torokgyulladásom, és annyi. Azon kívül max egy 3 napos tüsszögés télen. Allergiás sem vagyok.

2012. szept. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Antimod ***** válasza:

"Egészséges életmód?"


És minimális stressz. Itt már számít az embertípus is, mert aki akarja, az felstresszeli magát semmiségeken is. Ezenkívül a genetikának nagyon nagy szerepe van még, de nem perdöntő ebben a tekintetben, csak hajlamosíthat.

2012. szept. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha beteg vagy, akkor ajánlom nézd meg miért vagy beteg!

Persze a 21 század nagy baja és az orvoslásé, hogy rögtön gyógyszerekkel tömik a beteget, amitől az immunrendszere elgyengül, azt gondolván :" Majd a gyógyszerek úgy is megoldják helyettem" . KAi kevés gyógyszert szed vagy nem is szed, hisz minek? Az alig lesz beteg. Amúgy ha megbetegedsz akkor valami elcsesztél és ajánlom megnézni :- GOOGLE--> betegség neve és utána írd hogy lelki okai.


Hiszen a 21 században elfeledkeztek a lélekről. Minden betegség kiváltó oka pedig ez.


Sportolj, egyél Ételt ( ÉTEL-ÉLET ) tehát táplálékot ne tescos pudingot, és élj boldogan! Probléma megoldva.

2012. szept. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Genetika, jó immunrendszer, életmód, ahogy a többiek írták. Nem fertőtlenítek éjjel-nappal, nem szedek multivitamint, és ha a földre ejtek egy falatot, megeszem. Életemben egyszer voltam influenzás, azon kívül csak náthás, de már évek óta az sem :)
2012. szept. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!