Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Allergiás vagyok. Claritint...

Allergiás vagyok. Claritint szedek, de a prüszkölésem szemviszketésem orrfolyásom van. Kegyetlen állapot. Mi jobb gyógyszer ennél?

Figyelt kérdés
2008. máj. 18. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:

egy halom különféle allergiagyógyszer van pl. zaditen, zirtek stb. ha ez nem vált be, akkor vissza kell menni az orvoshoz és próbálni mást.


nekem egyébként anno az akupunktura segített.

2008. máj. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez a legjobb. Annyira erős, hogy csak orvosi utasításra szabad szedni, ADOTT IDEIG. Persze ez sem tünteti el a tüneteket 5 perc alatt.
2008. máj. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A Claritine rajtam se segített, szerintem nem erős egyáltalán. Én Zyrtec-et szedtem, attól viszont tök kómás voltam egy pár hétig. És még volt külön szemcsepp meg orrspray. Amióta meg van sólámpám, nem szedek gyógyszert.
2008. máj. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én írtam az előzőt. A sópipa is jó dolog.
2008. máj. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kb egy hónapja történt velem, hogy semmi olyan gyógyszerem , stb nem volt, ami csökkenthetné az allergiás tüneteket, kétségbeesésemben Aloe First sprét spricceltem az orromba. (Tudom, tudom, külsőleg lehet csak alkalmazni, csak annyira rossz volt az csavarás, a tüsszögés, az orrfolyás, hogy valamit kellett csinálom.) 5 percen belül javultak a tünetek. Ha nem csinász rendszert belőle, és nagyom akut a probléma, ki lehet próbálni, nem árt meg.
2008. máj. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én szedtem zirteket. úgy fájt a fejem h hu..

aztán claritint

most claritin akutot. decsak ha vidéken vagyok.

segít denem sokat..

meg coryzaliat is szopogatok

meg immunotabs meg pollengrape tea minden este vagy reggel és este.

régen csalánteát ittam valami herbária béres izével. az nagyon rosz vt. nemis segített

meg sópipáztam is. az a krákogáson segített

meg van lámpánk. elvileg ha azzal keelném magam elmulna de lusta vagyok :D

2009. aug. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!