Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit tegyek, hogy immunrendszer...

Mit tegyek, hogy immunrendszerem erosebb legyen? Milyen eteleket fogyasztjak? Es mit igyak?

Figyelt kérdés
2009. aug. 4. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Az egyik legjobb immunerősítő a bíborszínű kasvirág. Cukorka, tea, tabletta formában, mindegy. Eredetileg az indiánok fogyasztották betegségmegelőzés céljából

Jha és sok Cvitamin :)

2009. aug. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egyél olyan ételeket, amikben sok a c vitamin.

Bocs, csak ez jutott eszembe.

2009. aug. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jah, bocs, amikor elkezdtem írni a kérdést, akkor az előző válasz még nem volt ott.
2009. aug. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszike :)
2009. aug. 4. 19:13
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Fogyassz sűrűn tojást.Nemrégen olvastam a neten egy tanulmányt,egy kutatóorvos írta.A tojás a legegészségesebb táplálék,16 féle vitamin van benne,a C-vitamint kivéve.Csak annak árt napi 1-2 tojásnál több,akinek már magas a koleszterin szintje.Ha érdekel,talán megtalálod a cikket a neten,ha rákeresel a tojásfogyaztás címszóra.
2009. aug. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem csak a vitaminok edzik meg az inmunrendszeredet hanem a rendszeres mozgás is!

Állóképesség fejlesztés, kocogás kora reggel stb!!!

2009. aug. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Isoprinosine
2009. aug. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne..Én azt olvastam ,hogy a legjobb immunrendszer erősítő az a fokhagyma és még az érfalaknak is jót tesz:)
2009. aug. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A szomszéd nénim(aki sajnos nem régiben elhunyt),ő mindig azt mondta hogy reggel 1 feles unicum vagy 1 pohárka meleg tej+1 gerezd fokhagyma.Ő fél életét így élte le,ezzel a módszerrel és pár hónapja 95évesen hunyt el..Szóval az ő esetét nézve igen hatékonynak mondható ez a módszer:-)
2009. szept. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!