Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől lehet ez és egyáltalán...

Mitől lehet ez és egyáltalán mi ez? Talán tályog?

Figyelt kérdés

Egy héttel ezelőtt kaptam farba injekciót!Tegnap reggelre arra keltem fel,hogy meg van dagadva,kemény piros, tüzes és fáj!Kaptam rá Dalacint és jegelnem kell!!!

Talán már nincs annyira bedagadva,de a keményedés és a fájdalom terjed előre a combom felé és felfele a derekamon!!!Az orvos azt mondta ha 2-3 napon belül nem javul fel kell vágni!!!


2012. okt. 9. 13:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, van amikor begennyesedik, mert esetleg a bőrfelületén lévő kórokozókat bevitték a tűvel és az most dolgozik. Bizony vissza kell menni, amíg nagyobb baj nincs
2012. okt. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Apukám is így járt egyszer, kis bemetszés ejtettek a bőrén és egy vékony csövet tettek bele, amin keresztül ürült a genny, sürgősen menj vissza az orvoshoz!
2012. okt. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!