Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha a körömgombámat minden nap...

Ha a körömgombámat minden nap bekenem ricinus olajjal, javulni fog?

Figyelt kérdés

2012. okt. 25. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Honnan a fenéből szedted, hogy a ricinus olajnak gombaölő hatása van???

Mert nincs...

Minden nap áztasd ki ecetben és kend be rendes körömgomba elleni szerekkel. Aztán ha ezt csinálod napi szinten talán fél év alatt megszabadulsz tőle.

2012. okt. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A ricinus olajból igyál meg 0,5dl-t . :)

Ez hashajtó és nem hinném , hogy jó lenne körömgombára is de székrekedésre biztosan jó .


De a viccet félretéve egy ismerősöm belerakott gyógynövényeket házi pálinkába és én abba áztattam naponta 2x és körülbelül 3 hónap múlva el is múlt a körömgombám .

2012. okt. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 MA. válasza:
Minden nap erősebb ecetes vizben áztasd a körömgombás részt ,és 3-4 hét alatt eltünik.nem kell semmilyen gyógyszer.!!!!!!!!!!
2012. okt. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Tak ***** válasza:

Hello

Ha ecetben áztatod a körmöd,el fog tünni,elvékonyodik,mellesleg a gombát sem pusztítja kellőképpen...

[link]

ez a legjobb szerintem,de ha rám hallgatsz,azt csinálsz,amit akarsz...

2012. okt. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4. válaszoló, ez nem így van. Évek óta almaecetes vízzel öblítem magam fürdés után, tetőtől talpig, minden nap. Nem tűnt el a körmöm, de a körömgombám, ami az egyik nagyujjamon virult, elveszett - csak így mellékhatásként.
2012. okt. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5-ös válaszoló vagyok, befejem:

a ricinus olaj nem gombaölő, de egészséges körmöt ápolni kiváló.

2012. okt. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
canesten...
2012. okt. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!