Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Megfázás ellen valami hatásos...

Megfázás ellen valami hatásos gyógymód?

Figyelt kérdés

Érzem, hogy megleszek fázva, pedig nagyon nem akarok. Mit tehetnék, hogy ne legyek beteg? Gyógyszert nem akarok inni.

15L


2012. okt. 27. 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Kezdd el inni a Neo-citrán, vagy Coldrex, hasonló teákat, amit szoktál, ne várd meg, míg "kijön" rajtad az influenza!

Ha van, lehet pár napig szedni immun-erősítő kapszulákat (A-Z-ig, vagy Centrum, hasonlók, ha van). Én a Béres-féle gyártmányból az "Aktivál" kapszulát szoktam már néhány napon keresztül megelőzésképp szedni, ha úgy érzem. Pár napig így ősszel, pár napig tavasszal. Évek óta megúszom, hogy kitörjön rajtam.

A lényeg, hogy a szervezeted legyen tele vitaminokkal, ásványi sókkal, egyebekkel.


Persze erre legjobb módi, hogy rendszeresen eszel zöldséget, gyümölcsöt és akkor a szervezeted nem szenved hiányt és ellenállóbb marad a bacikkal szemben!

2012. okt. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 shoona:D ***** válasza:
igyál melegvizes mézes citromos pálinkát :)
2012. okt. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!