Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van itt olyan, aki megbánta,...

Van itt olyan, aki megbánta, hogy az arcáról levetette az anyajegyét?

Figyelt kérdés

A hegek miatt kérdezem, ugyanis nekem 3 anyajegy van az arcomon, nem kiállók és nem nagyok sem, de esztétikailag feszélyezve érzem magam miattuk! sajnos ez az érzés az utóbbi félévben nem csillapodott, ezért szeretném őket kimetszetni egy plasztikai sebészeten.. de attól félek, ha utána heges marad az arcom, az is éppúgy zavarna, mint ezek az 1 cm átmérőjű barna pöttyök... :-( ugyanis 2 a jobb arcom közepén helyezkedik el, a 3. a szám alatt, tehát eléggé látható helyen...

Valaki, aki hasonló cipőben jár/járt segítsen!!

Köszönöm az értelmes válaszokat előre is.

20/l


2012. okt. 28. 02:36
 1/1 anonim ***** válasza:
igen, en. 15 ev ota ott van a heg, es ugyan nem feltuno, de ma mar biztos megbekeltem volna szegeny anyajeggyel, raadasul masokon, ha latom mindig az jut eszembe, hogy milyen kulonlegesse teszi az arcat. ezert tulajdonkeppen megbantam.
2012. nov. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!