Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van 2 műtéti heg a hátamon,...

Van 2 műtéti heg a hátamon, néhány hetesek, anyajegyet vettek le. Most voltam strandon párszor és kicsit bepirosodott a vágások és a varrótű szűrásai. Ez talán azt jelenti hogy leéghetett?

Figyelt kérdés
Ez mikor múlhat el kb? nagy baj ez?
2011. aug. 20. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
A néhány hét mit jelent? Csak mert néhány hétig egyáltalán nem lett volna strandra menned vele, napoztatni meg végképp nem kellett volna.
2011. aug. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem lett volna szabad
2011. aug. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
nem napoztattam, csak a vízben voltam, de csak úgy délután 6 után kicsivel szóval nem a legforróbb napszakban. Ez meg fog gyógyulni rendesen, vagy marad nyoma?
2011. aug. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
ps: Ez a testvérem fiókja, de én ugyanaz az ember vagyok
2011. aug. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg el fog múlni. De azért lehetnél egy kicsit felelősségteljesebb.


Ha van még rajtad olyan anyajegy amit leszedetnél, azt ne nyáron szedesd le. És akkor nem lesz ilyen problémád. Én anno kora tavasszal mentem, pont azért hogy nyáron már ne kelljen félnem attól, hogy baja lehet.

2011. aug. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem is volt egy nagyobb anyajegy a hátamon és én is leszedettem, de nekem meg nem fordult volna az eszemben, h nyáron szedessem le. -.-" vigyázz vele nagyon pár hónapig ne érje nap!
2011. aug. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2011. aug. 20. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!