Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tartós orrdugulásra mit...

Tartós orrdugulásra mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
kb 3-4 hete folyamatos orrdugulássa küzködök de nem akarok rhinospray féle orrsprayket használni már, mert tudom hogy kikészíti a nyálkahártyát. A kamillás gőzölés tényleg elmulasztja a tartós orrdugulást? És a vietnámi balzsam ha az orrnyíláshoz kenem?????

#orrug
2012. nov. 2. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld ki és megtudod!
2012. nov. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem az orrdugulás az orrnyálkahártya ödémától van, amely lehet megfázás következménye, kiválthatják a levegőbe keringő allergének,orrsövényferdülés és még egy jó pár dolog.Tehát először az ok felderítése lenne a célszerű.

A kínai balzsam elég hatékony, de ugyanúgy hozzá lehet szokni, mint az orrcsepphez és a nyálkahártyának sem tesz annyira jót.A kamillás párologtatást nekem nem vált be, talán mert a meleg gőz tágítja az ereket,ami további ödémához vezet, de próbáld ki, mert lehet neked hat.

Fül-orr-gégésznél voltál már a problémáddal?

2012. nov. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Azonnal orvoshoz menni vele! Mert arc- és homloküreg gyulladás is lehet belőle, ami nem a legkellemesebb dolog.
2013. jan. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!