Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kaptatok el valamilyen fertőzé...

Kaptatok el valamilyen fertőzést nyílvános helyen? Pl. WC, fürdő stb.

Figyelt kérdés
Ha igen milyet és mennyire lehetett kikezelni?
2009. aug. 11. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt hüvelygombám, tutira a suli WCjében kaptam el, máshol nem történhetett meg, de elmentem nőgyógyászhoz, írt fel rá kúpot, tablettát, és elmúlt, nagyon egyszerű volt kikezelni.
2009. aug. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kiskoromban folyton ráültem a nyilvános wécékre, és szemölcsös lett tőle a fenekem...
2009. aug. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

bőrgyógyász lekaparta őket (vagy vmi ilyesmi)

2009. aug. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen. Egyetem wc-jében, pedig rá sem ültem, csak hozzáért a bugyim széle, de gondolom ennyi elég is volt a fertőzésnek.. Pár órával a wc-zés után már tompa fájdalom volt a vesémnél, az alhasamnál. Vér volt a vizeletemben,másnap elmentem dokihoz. Húgyúti fertőzésem volt.Írt fel antibiotikumot, követtem az utasításokat, rengeteg folyadékot ittam, meleg teát literszámra, és egy hét múlva rendbejöttem. Azóta nem jött elő, és nagyon óvatosan megyek mindenhova pisilni.
2009. aug. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Anyum még fiatalon a Hűtőgép gyárban dolgozott, és mezítláb zuhanyozott. Azóta bőrkeményedések vannak a lábán minden nyáron, és fáj neki, van, hogy rá se tud lépni. Illetve emiatt nem tud cipőt viselni, csak olyat, ami valódi bőrből készült, és csak pamut zoknit tűr el a lába, különben kijön neki. Volt házidokinál, bőrgyógyásznál, senki nem tudott rá gyógymódot.

Úgyhogy ne zuhanyozz mezítláb közös zuhanyzóban, illetve aminek nem ismered a tisztaságát.

2009. aug. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Strandon,nem olyan rég,rettenetes volt,éppen nőgyógyászhoz készültem már,de közben megjött a menstruációm és csak annak tulajdonítom,hogy helyrejött-bár nem tudom,ez hogy lehet,de így van:))
2009. aug. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen ,egyszer nyáron a strandon és azota is gyakran előjön ha idegen helyen wc-zek..:S
2009. aug. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én húgyúti fertőzést és fökényt kaptam az uszodában.
2009. aug. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Húúúú köszönöm a válaszokat. Én is vigyázni fogok vagyis vigyázok :) starandra nem nagyon szeretek menni és ha csak tehetem nem megyek nyílvános mosdóba se!
2009. aug. 13. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!