Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Antibiotikum helyett valami...

Antibiotikum helyett valami más? Hasonlóan ab ellenesek mit használtok?

Figyelt kérdés
azoktól kérdezem,akik szintén nem hajlandóak antibiotikumot szedni. Ti mit használtok, mennyi idő alatt használ,stb. A dokinak feltűnt ha nem szedted az ab-t?
2012. nov. 3. 09:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tűnt fel, mert nemigen járok orvoshoz, legfeljebb ha már nagyobb baj van.

Gyerek koromban a doktor bácsi azt mondta, hogy az influenza antibiotikummal 2 hét, anélkül 14 nap. :-)

Családom és én szinte minden betegségből kigyógyultunk ab nélkül, pl.: torokgyulladásnál sós vízzel, vagy Phlogosollal gargalizálok, náthánál lámpázok, eddig még mindig meggyógyultunk így is. Persze akinél fellép valamilyen súlyos szövődmény, az nem ússza meg gyógyszer nélkül.

2012. nov. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nézz körül a neten, találsz egy rakás természetes antibiotikum hatású növényt és tanácsot is. A legismertebbek közül: Fokhagyma, vöröshagyma, torma, gyömbér, teafaolaj, propolisz és sok készítmény.
2012. nov. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
D vitamint szedek (egész télen). Három éve nem jártam orvosnál. Három nap alatt gyógyultam meg teljesen minden taknyos, torokfájós cuccból, csak kicsit több D vitamin kellett + bodza tea. És egy télre kb 2 ilyen alkalom jutott. Ja, és lázas sem voltam az utóbbi években. :)
2012. nov. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem kötekedésből,de miért vagy az antibiotikum ellen?
2012. nov. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!