Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Sos! Hasmenés, mit csináljak?

Sos! Hasmenés, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel óta nagyon hasmenésem van.Tegnap 20-szor biztos voltam wc-n és mindig jött is,a hasam folyamatosan fáj.Nem múlt el mára se ugyanaz van mint tegnap:S

Alig eszek valamit mert akkor csak mégjobban fáj a hasam,mit csináljak??



2012. nov. 3. 10:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hasfogó?


Bolus adstringens, vagy Enterobene vagy Carbo activatus.

2012. nov. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nem nagyon tudom lenyelni ezeket a gyógyszereket:(
2012. nov. 3. 10:08
 3/14 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél erőt magadon és nyeld le.
2012. nov. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
smecta por szinte azonnal megfogja. El kell keverni vízben, nincs rossz íze. Vírusjárvány van, nekem 3 napig ment a hasam nagyon durván a smecta fogta csak meg.
2012. nov. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
köszi,csak az a baj hogy hétvége van és zárva a gyógyszertár
2012. nov. 3. 10:22
 6/14 A kérdező kommentje:

ja,és a banán segíthet?

Nekem az orvosom régen mindig azt mondta hogy egyek banánt mert az "fog"

2012. nov. 3. 10:24
 7/14 anonim ***** válasza:

Háztartási keksz, párolt rizs, főtt krumpli, ezeket edd, ezek fogják a székletet, a banán meg valakinél hasfogó, valakinél pedig pont hasmenést csinál, azt inkább ne.

Ha így sem segít, akkor pedig vannak ilyenkor ügyeletes patikák a városban, ajánlatos valami gyógyszert beszerezni hasmenésre, plusz valamilyen probiotikum (normaflore, lactív), hogy helyreállítsa a bélflórát.

2012. nov. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
ehetsz akármennyi banánt, ezt a vírust nem fogja megfogni. Létezik gyógyszertári ügyelet, kérj meg valakit hogy menjen el érte. Én egy idő után már csak a teát és az epét tudtam üríteni, hidd már el, hogy csak a gyógyszer fog rajtad segíteni:)
2012. nov. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen.Menj el a gyógyszertárban és vegyél Neurosal entro-t.Ez egy por amit el kell keverni vizzel szénsavassal azt meginni.Kőpor nagyon nincs íze de gyorsan hat kb:1nap.
2012. nov. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
oké már megkértem aput mindjárt kimegy:)
2012. nov. 3. 11:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!