Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 3 napos hasmenes utan hogy...

3 napos hasmenes utan hogy kezdjek el ujra enni?

Figyelt kérdés
Azt hiszem vege a hasmenesemnek, habar nem vagyok benne teljesen biztos. Tegnap mar azt hittem vege, benyeltem 3 tukortojast reggelire, de rogton ereztem, hogy nem kellett volna:D Egesz nap nem birtam enni, es persze folytatodott a hasmenes. Este egy szelet sonkas vajas kenyeret ettem paprikaval. Ma reggel 2 piritost sonkaval es sajttal. Mit egyek ebedre. Enyhen meg zuborog a hasam, 3x voltam egymasutan reggel felkeles utan wcn, de orak ota semmi. Mit javasoltok ebedre es vacsorara. Nagyon gyenge vagyok, holnapra ossze kell szednem magam.
2012. okt. 16. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Főtt krumplit,répát nyersen lereszelve,almát,pirítóst,de nem sonkával-sajttal,csak vajjal.Sok teát,a patikában lehet kapni ORS sárgarépalevet kimondottan hasmenésre.
2012. okt. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát nem igazán diétáztál,pedig ilyenkor az kell.

A tükörtojás ilyenkor nehéz kaja. Ilyenkor húsleves,főtt burgonya ,főtt rizs. Ropi,háztartási keksz,banán,pirítós ,étcsoki,ezeket egyed. Sok folyadék nagyon fontos (tea,víz)

2012. okt. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak azert, mert pentek este ota nem ettem es tegnap reggelre hirtelen farkas ehes lettem:D Akkor fozok krumplit ebedre:D
2012. okt. 16. 14:10
 4/6 A kérdező kommentje:

Es meddig kell ovatosan enni? Holnap mar ehetek rendesen, ha most mar tunetmentes leszek?

Eleg gyengenek erzem magam, holnapra visszaterhet az erom?

2012. okt. 16. 14:11
 5/6 anonim ***** válasza:
A folyadékveszteség miatt érzed magad gyengének.Igyekezz minél több teát,vagy szénsavmentes ásványvizet inni.
2012. okt. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1-2 napig diétázni kéne ,hogy a gyomrod teljesen rendbe jöjjön. Igyál normaflore-t.
2012. okt. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!