Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Immunrendszer, fertőzések

A kérdés

Ha anyukámnak Hepatitis C-je volt a terhesség alatt, míg engem várt, akkor nekem is az volt?

Lehet, hogy hülye kérdés, nem tudom.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Hepatitis C vírus, terhesség

2012. nov. 13. 15:34  Privát üzenet  

A válaszok

A Hepatits C nem olyan, hogy volt és csak simán elmúlik, mivel egy vírusos fertőzés.

Ha nem kezeltek vele, akkor nem kaptad el, mivel az esetek 90%-ában nem terjed át a magzatra.

[link]

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2012. nov. 13. 16:36 Privát üzenet

"A Hepatits C nem olyan, hogy volt és csak simán elmúlik, mivel egy vírusos fertőzés. "

Most látom, hogy semmi értelme így a mondatnak mivel elég sok vírusos fertőzés spontán gyógyul. A Hepatitis C történetesen nem ilyen, aki elkapja az az esetek nagy részében kezelésre szorul.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2012. nov. 13. 16:38 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kerlek segitsen, aki tud, a hepatitis C-t lehet gyogyitani? Es ha igen koltsege korobelul hol mozog? Ma derult ki hogy elkaptam ezt a virust, es nagyon beparaztam.
Mi a különbség a hepatitis A, B, C változatai között? Illetve milyen százalékban tudják meggyógyitani a heptatitis C-ben szenvedő betegeket?
Szerintetek a torokfajas miatt lehet kicsit nagyobb a homersekletem? Vagy lehet terhesseg is az oka?
Terhesség alatt van vizsgálat Hepatitis B ellenanyagra? (anti HBs)
Hepatitis B-re és C-re is szűrnek, amikor kiderül a terhesség?
Terhesség alatt diagnosztizáltak valakinél Hepatitis B-t?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Immunrendszer, fertőzések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!