Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Melyik gyógyulási szakaszban...

Melyik gyógyulási szakaszban van a herpeszem?

Figyelt kérdés

Kedd reggelre jött ki kis gennyes dolog, kentem fogkrémmel, viszonylag leszáradt összement, de ma reggel lejött a teteje, elkezdett vérezni, és nagyon piros lett. fáj.

Vettem rá Carbosan gélt, a szám nagyon száraz, azokat a részeket körömvirággal kenem.


Hány nap még? Elkezdtem házi paradicsomot meg paprikát enni a Vitamin pótlás miatt.

Azért kérdem, mert most van először herpeszem.


2009. aug. 15. 12:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%

A herpeszt egy virus okozza, a paradicsom gyulladáscsökkentő hatása, és a fogkrém szárító ereje semmit nem ér. Zoviraxot vagy bármilyen herpes virus ölő krémet kell használnod. ( aciklovir tartalmút ). Zovirax 1200 vény nélkül a patikában és 2 nap alatt rendbe rakja.

Így meg fertőzől, és nem múlik.

27/egészségügyis

2009. aug. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

herpesz. én hajlamos vagyok. minden hónapban van.

hát most van a legroszabb szakaszban szerintem. nekem volt hogy 3 hét alatt gyógyult be. mindig mikor száradt, akkor lejött a felső réteg, vérzett fájt aztán megint beszáradt de valahogy csak eltünt.

én Zovirax-szal szoktam kenni, meg ezüstkolloidot szoktam rá fújni.

mást nagyon nem tehetsz.

még van valami herpesz tapasz. lehet kapni a gyógyszertárban. átlátszó, de én még nem használtam próbáld ki.:)

2009. aug. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Carbosant fogorvos ajánlotta, nem tudok elmenni mégegyszer patikába mert vidéken vagyok..
2009. aug. 15. 12:50
 4/13 anonim ***** válasza:
Carbosan az baktérium ellen van, ismétlem a herpes az virus ! Mellesleg neten ha beütöd hogy carbosan kb 620 oldalt találsz.
2009. aug. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem tudok patikába menni, mert délben zártak, és vidéki vagyok
2009. aug. 15. 12:53
 6/13 A kérdező kommentje:
azt meg nem akarom elhinni, hogy csak krémmel múlik el..
2009. aug. 15. 12:54
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott lenni herpeszem, nem mindig volt kéznél Zovirax vagy ilyesmi. Volt, hogy bementem a patikába, adtak gyógynövénytartalmú, herpesz elleni (?) krémet, amitől még erősebben jött ki. Érdemes Zoviraxszal kezelni, ami bár nem pusztítja ki belőled teljesen a vírust, de helyileg jól hat rá. Nekem ilyen esetben, mint amiben most éppen vagy, még kb. 1 hét kell, hogy begyógyuljon a seb, aminek könnyen lejön a teteje, és vérzik.
2009. aug. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
39%
Akkor ne hidd el. ilyen önfejű erőszakos mamlasz nem lehetsz.
2009. aug. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mint írtam nem tudok elmenni patikába!!! Honnan szüljek Zoviraxot???
2009. aug. 15. 12:59
 10/13 anonim ***** válasza:
61%

Ne szüljél ba.zdmeg Zoviraxot hanem várd meg kinyit, nálunk pedig énis vidéken lakom, van ügyeletes patika is például.

De ha ilyen hülye idióta vagy akkor talán jobb lenne ha továbbra sem csinálnál semmit. Frankón direkt kekeckedsz. Válaszolnak itt neked tök normálisan hogy mi van meg mit tegyél te meg itt teszed magad. Kapcsold ki a géped és menj a p.csába.

2009. aug. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!