Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vírus lehet vagy női dolog?

Vírus lehet vagy női dolog?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és eddig 3x volt menstruációm. A 3.-ik alkalommal elég sok volt, ami eddig nem. De most péntek óta fáj a hasam és hányingerem van. Ma nagyon ment a hasam. Bevettem egy Lopediumot. Azóta nem. Lehet, hogy idegesség? Vagy vírus? Vagy ez jelentené, hogy meg fog jönni? Ezelőtt nem volt ilyen. Ha ma még megy a hasam akkor szerintetek menjek holnap orvoshoz?

2012. nov. 18. 08:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak meg fog jönni. Amúgy nekem is úgy volt, hogy kb 1. Öt olya nagyon gyenge volt és utána beerősödött.Amúgy ha tényleg nagyon megy a hasad, meg tényleg hányingered is van, akkor fordulj orvoshoz. Lehet, hogy azt fogja mondani, hogy a menstruációd miatt van, de legalább megnyugodhatsz.
2012. nov. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A legjobb megoldás mindenképpen az orvos, hiszen csak ő tud biztosat mondani. :)
2012. nov. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, hogy anyukám mit fog mondani. De szerintem elmegyek.
2012. nov. 18. 09:39
 4/5 A kérdező kommentje:
És köszi:)
2012. nov. 18. 09:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Mit mondana Anyukád? Ha szeret és érdekli az egészséged, akkor ő is azt mondja, hogy az orvos a legjobb megoldás. :) 2. voltam.
2012. nov. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!