Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen multivitamin való 10...

Milyen multivitamin való 10 éves kislánynak, aki állandóan fáradt, étvágytalan, sápadt az arca, és gyakran betegszik meg?

Figyelt kérdés
2012. nov. 21. 08:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Orvos látta már? Volt vérvétel? Nem vashiányos?
2012. nov. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
Béres csepp. De ez idő, mire kifejti a hatását.
2012. nov. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
első körben nem ártana egy vérvétel, hátha vashiányos, vérszegény a kislány. gyógynövényboltban lehet kapni emelt dózisú vitaminokat, egy 10éves már nyugodtan szedheti. az ott dolgozók tudnak majd segíteni milyet válassz. a gyerekvitaminok sajnos nem sokat érnek.
2012. nov. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem meg a házi kuruzslás helyett vidd el orvoshoz.
2012. nov. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%

Egyetértek. A tünetek betegségre is utalhatnak, nem csak vitaminhiányra. Először doki. Ha nincs betegsége, a doki ajánlani fog vitamint, ha nem, akkor PATIKÁBAN kérjél valamit, azok a készítmények megbízhatóak.

De sokkal fontosabb a megfelelő táplálkozás, a sok mozgás (akkor is ha fáradt), az alvás - és a tanulás mellett megfelelő mennyiségű pihenés, kikapcsolódás, de nem tv és számítógép.

2012. nov. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 astrag81 válasza:
70%
Doki és vérvétel....Ott minden eldől...
2012. nov. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem az én kislányom, én csak az anyukája sógornője vagyok.

Csak már nem bírom nézni szegény sápadt jószágot, meg hogy nem csinálnak ellene semmit, ezért gondoltam, hogy veszek neki vitamint, az nem árthat.

Köszönöm a válaszokat.

Amit vettem neki multivitamint, képzeljétek el, hogy nem hajlandó elszopogatni, mert nem ízlik neki!!!!!

Értitek ti ezt???? Nem ízlik, és akkor rá van hagyva, hogy nem is kell beszednie.

Én ettől többet nem tehetek, végül is csak egy sógornő vagyok.

2012. nov. 22. 10:00
 8/15 anonim válasza:
70%
Semmilyen! Kirándulni kell Vele, levegőre vinni. Sokat kell foglalkozni Vele. A hamburgert le kell cserélni zöldségre. És, ha odafigyelnek Rá, egészséges lesz.
2012. nov. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 naviki válasza:
21%
Szia! A béres extrát + c vitamint adok kétszer egy nap a kislányomnak, meg a marslakócskákat este (jobban felszívódnak a tudósok szerint a vitaminok). A bérest teába, gyümilébe csepegtetve, meg sem érzik az ízét, a marslakócskák pedig nagyon finom. De vigyék el orvoshoz is! Üdv, minden jót!
2012. nov. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
És igyon elegendő vizet/folyadékot! 10 testtömeg kilogrammonként 4-5 decit. Ha nem szereti a vizet, akkor szörpöt vagy teát.
2012. nov. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!